Ücretsiz Exper

Ücretsiz Exper

Ev ya da iş yerlerinin bir yerden başka bir yere taşınması son derece zorlu olan sürece etki eder. Eşyaların toplanması ve paketlenmesinin yanı sıra mobilya söküm ve montaj işlemleri sıkıntı yaratırken eşya sevki de zorlu bir döneme etki etmektedir. Gerçekleştirilecek olan bu taşınma işlemlerinizde tüm eşyanın taşınma yükünü üstünüzden alan evden eve nakliye firmamız, konusunda uzman ekip ile sizlere kaliteli hizmeti sunuyor.
Evden eve nakliye hizmetinin edinmek için başvurunuz gerçekleştirmenin sonrasında uzman ekibimiz ücretsiz exper hizmeti ile ilgili olarak taşınmaya konu olan eşyayı görmek için binanızı ziyaret eder. İş yeri ya da ev eşyasının yanı sıra ücretsiz exper birçok farklı detaya dikkat eder. Edinilen bu bilgiler ışığında ise evden eve nakliye ücreti belirlenmiş olur.

Ücretsiz Exper Fiyat Belirlenmesinde Hangi Detaylara Dikkat Eder?

Firmamız tarafından görevlendirilmekte olan exper ücretsiz bir hizmet sunar. Evden eve nakliye firmamıza yapacağınız başvuru akabinde taşınmaya konu olan adresinizde yer alan eşya yükünün belirlenmesi için ziyarete gelen exper bunun yanı sıra birçok detaya da yer vererek fiyat belirmesi yapar. Bina durumu, kat sayısı, binanın asansörlü taşımacılığa uygun olup olmaması, binada asansörün bulunup bulunmaması gibi durumlar hakkında bilgi toplayan exper taşınma işleminin gerçekleşeceği bina hakkında sizden bilgi alır. Bu çalışmanın sonrasında ise evden eve nakliye işlemi için gereken fiyatlar belirlenir.

Fiyatı Etkileyen Diğer Detaylar Nelerdir?

Ev ya da iş yerinizin nakliyesi ile ilgili olarak yapılacak olan taşınma işleminde exper tarafından sunulacak olan fiyatı etkileyen farklı detaylarda bulunuyor. Özellikle belli eşyaların nakliyesi ile ilgili özel işlem ve hizmet talebiniz, eşya nakliyesi için yeni binanın uygun olmaması durumunda depo hizmetleri ile birlikte hizmet sözleşmesine eklenecek olan diğer talepler özel hizmetlerde, fiyat belirmesi içine eklenerek son belirleme yapılır. Evden eve nakliyat firmamız ile yapacağınız hizmet sözleşmesinde alacağınız tüm hizmetler sözleşmeye kayıt edilmek ile beraber fiyat belirlemesi için verilen exper hizmeti ise ücretsiz olarak sizlere sunulmaktadır. Taşıma işlemleri için güvenilir firma olarak bizi tercih edebilirsiniz.