Hakkımızda

Parça eşya nakliyatında yılların donanımlarına sahip olan evden eve nakliyat firması olarak garantili olarak hizmet sunuyoruz. Geniş personel ve nakliyat araç filomuz sayesinde şehirlerarası ve şehir içi parça eşya nakliyat hizmeti sunuyoruz. Bu sayede beklentilere kusursuz bir şekilde hitap ediyoruz. Firmamız uzun yıllardan itibaren internet dünyasından da online olarak parça eşya taşıma hizmeti sunuyor. Bu sayede müşterilerimiz kurumsal nakliye sitemizden de 7/24 parça eşya taşıma talep edebiliyor.

Parça Eşya Nakliyesinde Uzmanız

Nakliye firmamız parça eşya nakliyesinde uzmandır. Bu sayede geniş bir müşteri potansiyeline ev sahipliği yapıyoruz. Güler yüzlü kadromuz ile kuruluş yılımızdan buyana kaliteli hizmet anlayışını ve müşteri memnuniyetini ön planda bulunduruyoruz. Firmamız bu sayede tüm müşterileri tarafından takdir edilmenin gururunu yaşıyor. Türkiye’nin sayılı nakliye firmalarından biri olarak ev, büro ve depo parça eşyalarınızı en uygun ve ek ücretsiz fiyat tarifesinden taşıyoruz. Konforlu nakliye aracımız sayesinde parça eşyalarınızı özenle nakliye ediyoruz.

Garantili Parça Eşya Taşıyoruz

Profesyonel nakliye firması olarak sıradan nakliye firmalarından farklıyız. Bu kapsamda garanti kapsamında tüm parça eşyalarınızı taşıyoruz. Şehir içi ve şehirlerarası parça eşyalarınızı nakliye etmeden önce gerekli ekspertiz işlemlerini ek ücretsiz olarak gerçekleştiriyoruz. Bu işlemden sonrasında sigorta işlemini gerçekleştirerek bu sayede eşyalarınızı sigorta kapsamına alıyoruz. Tüm bu avantajlarımız sayesinde parça eşyalarınız garantili ve risk durumu söz konusu olmadan nakliye ediyoruz.

En Avantajlı Parça Eşya Taşıma Firmasıyız

Firmamız en avantajlı parça eşya taşıma firmasıdır. Sahip olduğumuz eşsiz özellikler sayesinde pek çok kamu ve özel sektör firmaları tarafından tercih ediliyoruz. Kurumsal bir kimliğe sahip olmamız sayesinde tüm müşterilerimize güven sunuyoruz. Nakliye firmamız sıradan nakliyat firmalarının aksine parça eşya taşıma konusunda kurumsal sitesinden de geniş referanslar sunuyor. Bu sayede yeni müşterilerimizin firmamızdan güvenle parça eşya nakliye hizmeti almasını sağlıyoruz. Parça eşya nakliye firmamız asansörlü araçlar üzerinden hizmet sunuyor. Bu sayede parça eşyalarınızı özenli bir şekilde taşıyoruz. Firmamız son model nakliye araçlarına sahiptir. Bu sayede eşyalarınızı maksimum konforda taşıyoruz. Nakliye firması olarak parça eşya haricinde, depo nakliye, evden eve nakliye, büro taşımacılığı gibi pek çok farklı türden nakliye hizmetleri de sunuyoruz.